Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

QERET

plaxhe | 300 M2 | 250.000 Euro

Vile me sip trualli 300m2 dhe sip ndertimi 300m2 i mobiluae me hipotek.vije e dyte nd...

Botuar më 03/08/2020
250.000,00 euro

FIER

lagja Afrimi i ri | 700 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet shtepi dy kateshe, 700 M2, 2 banjo, 1 ballkon, kati I bodrum, kati II, 4 dhoma, korridor, oborr, me hipoteke, garazhd. Shitet ose kembehet me ap. ne Tirane

Botuar më 06/08/2020
5.000.000 leke

SELITË

Tiranë | 530 M2 | 180.000 Euro

Shitet vilë e pozicionuar në zonë me akses në rrugën kryesore. Vila ka organizim shumë të mirë dhe komod. Me hipotekë. Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni!, 530 M2, totali i kateve 3, 3 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Sipërfaqe ndërtimi 280 m2, truall 250 m2, garazhd.

Botuar më 06/08/2020
180.000,00 euro

TEK FRESKU

Afer restorant Fresku | 270 M2 | 500 Euro

Jepet me qera vile me lulishte 300 m2 , parking privat , e pajisur ne cdo detaj , preferohen te huaj , ne vile perfshihen 2 dhoma gjumi ne katin 2 + tualet , kati i 3 ka holl bashke me kuzhinen + tualet + dhome gjumi dhe 85 m2 ballkon, 270 M2, i mobiluar, Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e poshte shenuar

Botuar më 05/08/2020
500,00 euro/muaj

SELITE

Rr.e Zallit | 720 M2 | 400.000 Euro

OKAZION!!!Shiten 2 vila.Vila e pare eshte e ndertuar ne 3 kate me sip.142m2 per cdo kat dhe ka sip.totale 426m2.Vila eshte totalisht e perfunduar.Vila e dyte eshte me te njenjten sip.e paperfunduar.Sip.totale e truallit eshte, 720 M2, Disponojne dokumenta te rregullta pronesie.

Botuar më 05/08/2020
400.000,00 euro

LAGJIA "ALI DEMI",

tek fusha | 180 M2 | 144.000 Euro

Shitet shtepi private, kati i pare 200 m² magazine me cmim 1200 euro m², kati i dyte me dy hyrje (2+1 dhe 1+1) dhe kati i trete jane banim, 180 M2, 1 banjo, oborr, te mobiluara. Me certifikat pronesie. Shtepia eshte ne gjendje shume te mire

Botuar më 05/08/2020
144.000,00 euro

KODRA E PRIFTIT

3 minuta larg club Venu | 202 M2 | 800 Euro

Vile per Qera te Kodra Priftit. Me siperfaqe totale 202m2 eshte e organizuar ne tre dhoma gjumi, papafingo, soxhorno, tre tualete, verande dhe oborr me siperfaqe 100m2. Vila eshte pjeserisht e mobiluar dhe mund te behet mobilim shtese ne varesi te klientit. Ka sistem kondicionimi me kondicioner. Vila disponon dhe garazhd ne katin -1. Ka pamje te lire, drite dhe diell pjesen me te madhe te dites, 202 M2, totali i kateve 3, 3 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/08/2020
800,00 euro/muaj

RR. "ALI DEMI",

NË SHKOZË | 200 M2 | 110.000 Euro

Shitet shtëpi private 2-katëshe, sip ndertimit, 200 M2, 2 banjo, me dy dyqane, 400 m toke ne total, me dokumenta te rregullta

Botuar më 05/08/2020
110.000,00 euro

RR. 5 MAJI

poshte Tregut te Medresese, afer Shkolles Tirana Jone | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepen me qera 2 hyrje 1+1, secila, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 04/08/2020
25.000 leke

PRANE QENDRES TEG,

kompleksi I vilave Colombo 2 | 400 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera vile me sip. 3 kateshe, 400 M2, Ndertim I ri, e kompletuar dhe e mobiluar ne menyre moderne, e pajisur me sisteme ngrohje ftohje + oxhak. Vila ka edhe bahce me peme frutore + 2 vende parkimi. Preferohen te huaj

Botuar më 04/08/2020
2.000,00 euro/muaj

TE UNAZA E RE

Afer sheshit Shqiponja | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 te nje vile private, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 04/08/2020
20.000 leke/muaj
)