Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KRISTAL CENTER

stacioni fundit | 520 M2 | 312.000 Euro

Shitet vile 4 kate, 520 M2, me lulishte me parkim makine , me 300 metra truall

Botuar më 26/01/2020
312.000,00 euro

RR. “HAXHI DALLIU", NR 65, TEK BLV. "ZOG I",

mbas Fakultetit e Shkencave | 251 M2 | 500.000 Euro

Shitet vile 1 kateshe, sip. ndertimi 160m² + oborr 91m², sip. totale, 251 M2, e mobiluar dhe rikonstruktuar. Arredim modern. Domumenta te rregullta hipotekore, me çertifikate pronesie.

Botuar më 26/01/2020
500.000,00 euro

SEMAN

Fier | 150 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera shtepie private 1 kateshe, me sip trualli 4500m², 120 rrenje peme frutore, me sip ndertimi 207m², nga te cilat, 150 M2, shtepi banimi, pjesa tjeter Depo/magazine. Totalisht e mobiluar. Preferohen familjare te rregullt per mirembajtje. Kontaktoni pas ores 17.00

Botuar më 26/01/2020
20.000 leke

OKAZION!! SAUK I VJETER, PRANE RRETH RROTULLIMIT,

ne zone te mire | 500 M2 | 400.000 Euro

Shitet vile 3-kateshe. Kati I: 130m², kati II: 144m², kati III: 148m², sip. trualli, 500 M2, Me çertifikate pronesie secili kat. Kati 1 pjeserisht i mobiluar, kati 2 dhe 3 totalisht i mobiluar. Punime teper cilesore.

Botuar më 26/01/2020
400.000,00 euro

MBAS PALLATIT TE SPORTIT ASLLAN RUSI,

ngjitur me Universitetin Zonja e Keshillit te Mire, | 900 M2 | 2.600 Euro

Jepet me qera godine e re 5-kateshe me 25 dhoma, 10 tualete (2 tualete ne çdo kat), sip, 900 M2, E mobiluar me kuzhina, dhoma gjumi e sallon ndenje. Sip. trualli 420m², rrethuar me kangjella. Kontrata jo me pak se 5 vjeçare. Qeraja muore

Botuar më 25/01/2020
2.600,00 euro

KODER KAMEZ INSTITUT

100m nga rruga kryesore, | 110 M2 | 150.000 Euro

Shitet vile dy kateshe, e pershtatshme per dy familje, secili kate, 110 M2, me oborr perpara 300m² me te gjitha llojet e pemeve frutore, dokumenta te rregullta, me hipoteke. Garazhd per makine, uje dhe drita 24h.

Botuar më 25/01/2020
150.000,00 euro

FRESKU

Fresku TV 2000 | 95 M2 | 110.000 Euro

Ne Tirane ne zonen e Freskut prane TV 2000 SHITET shtepi private me siperfaqe 95 m2 dhe 400 m2 truall. Shtepia ka 3 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe nje tualet. Zona e qete, ajri i paster. Disponon Certifikate PronesieCmimi 110.000 euroPer cdo informacion kontaktoni ne:Cel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail, 95 M2, 4 ambjente, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, verande, vendparkim, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 24/01/2020
110.000,00 euro

GJIMNAZI PARTIZANI

100 M MBI TE | 180 M2 | 200.000 Euro

Shiten dy kate te nje banese, dubleks kati 3 dhe i 4, 180 M2, ose jepen me qera (1000 euro) , shiten per banim ose biznes, kuzhine e kompletuar

Botuar më 24/01/2020
200.000,00 euro

KAMEZ

prane shkolles 100 vjetori | 200 M2 | 60.000 Euro

Shitet shtepi 2 kateshe, 200 M2, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, 200m toke, me hipoteke

Botuar më 24/01/2020
60.000,00 euro

PERBALL ISH SHKOLLES TE BASHKUAR

tek Shkolla Bajram Curri, Rruga Niko Avrami ( Spiro Peci ), shitet Apartament 2+1 (shtepi 1 kateshe) ndertim i Ri me punime shume cilesore, me Hipoteke 88.20 m² truall | 97 M2 | 58.000 Euro

(ne fakt me e madhe ), 97 m², ka nje dhome cifti ( 4 x 4 ) e kompletuar, guzhine e madhe per gatim-ngrenie e ndenje, e kompletuar, ndertim me Hipoteke, 97 M2, home tjeter shume e madhe qe mund te behen 2 dhoma,tualet i madh me dritare, oborr (6 x 4m) si dhe garazh (6 x 3.5m) pa dokumenta. Shitet komplet per arsye famialiare i mobiluar

Botuar më 23/01/2020
58.000,00 euro
)