Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OFERTE E LIMITUAR VETEM PER DY JAVE!

Prane Lokal Xibraku, Sauk | 88.7 M2 | 66.525 Euro

Shitet vile 4 kateshe, kati I 150m², i pershtatshem per biznes, tre katet e siperme banim te komplketuara, sip.secili kate, 88.7 M2, me hipoteke te rregullt. Cmimi okazion

Botuar më 28/05/2020
66.525,00 euro

TEK BRRYLI

mbrapa ku shkruhet brryli | 750 M2 | 2.400 Euro

Jepet me qera vile, 750 M2, me 5 kate , e pershtatshme per biznes

Botuar më 27/05/2020
2.400,00 euro/muaj

RR. LIMAN KABA

tek diga e liqenit, nr 28, perballe kompleksit Olimpik | 300 M2 | 1.800 Euro

Jepet me qera vile 2 kateshe me bodrum,, 300 M2, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar, e gjelberuar

Botuar më 27/05/2020
1.800,00 euro

RR. SADIK PETRELA

Prane Venus | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1 ne katin e pare te nje vile 3 kateshe me garazh, 90 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 27/05/2020
25.000 leke

RR. NDRE ZADEJA

Kombinat, Sharre | 600 M2 | 85.000 Euro

Shitet shtepi private per arsye emigracioni, 600 M2, kati 1, totali i kateve 1, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/05/2020
85.000,00 euro

RR. MYSLYM KETA

Kryqezimi i Kafes se Rremes | 360 M2 | 200.000 Euro

Shitet vile. Kati I eshte perdorur si biznes (Bar-restorant) ambjenti eshte ne rruge kryesore , njekohesisht i pajisur me verande jashte. Ndersa katet e tjera jane perdorur per banim ku ndodhen 5 dhoma te medha gjumi, 360 M2, 10 ambjente, totali i kateve 3, 5 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 5 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, bodrum, depo, i mobiluar, 2 ambjente te medha ndenje dhe kuzhinat ne secilin kat.Vila eshte e mobiluar dhe paisur me gjithe dokumentacionin e duhur ligjore

Botuar më 27/05/2020
200.000,00 euro

RRUGA KAVAJES

pas Volkwsagen | 240 M2 | 375.000 Euro

Shitet shtepi private me sip. totale, 240 M2, Me hipoteke.

Botuar më 27/05/2020
375.000,00 euro

RR. ARTAN LENJA

250 m poshte Zjarrfikeses | 100 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne nje vile, 100 M2, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 27/05/2020
26.000 leke

RRUGA ELBASANIT

prane vilave merikane | 50 M2 | 19.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 2, i mobiluar, Vetem per familjare

Botuar më 27/05/2020
19.000 leke

RRUGA ELBASANIT

prane vilave Amerikane | 30 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 2, i mobiluar, vetem per familjare

Botuar më 27/05/2020
15.000 leke
)