Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RROBAQEPESE Salloni i perdeve Linens Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna me kohe te plote ose part time. Preferohen femra. Mosha 30 - 50 vjec., Adresa: Rr. "Elbasanit", midis Ambasades Amerikane dhe Residences Italiane

Botuar më 23/02/2020
e kenaqshme

EKONOMISTE MALNA TEX SH.P.K RROBAQEPSI PER PRODHIMIN E PANTALLONAVE PER EKSPORT Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ekonomiste te brendshme. Te zoteroje gjuhen Italiane dhe programet baze te kompjuterit. Cdo kualifikim tjeter do te merret parasysh. Dergoni Cv tuaj ne adresen e emaili-it, Adresa: Porcelan, Tirane dhe Paskuqan 2, Kamez

Botuar më 21/02/2020
e kenaqshme

RROBAQEPESE SHOQERIA “ARJETTA COLLECTION” Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(ne makine qepese) me dhe pa eksperience pune, Adresa: Ish Kombinati Ushqimor. Mbrapa Spitalit Amerikan 3

Botuar më 21/02/2020
e kenaqshme

MEKANIK Hapet Linje e re Rrobaqepesie Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen paga te mira |

Per makina qepese. 0692020394, Adresa: Tirane

Botuar më 21/02/2020
Ofrohen paga te mira

SHITES/E KERKOHET

Paga: Paga 30.000 leke + % |

Te dije gjuhen Turke. Te kete eksperience pune. Te disponoje patente per makine. Mosha deri 35 vjeç. Te jene zerioze dhe te paraqitshem (per vendin e punes duhet te jene me veshje serioze), Adresa: Tek Medreseja, ne rruge kryesore

Botuar më 20/02/2020
Paga 30.000 leke + %

PRESTARE FIRMA AFM RROBAQEPESI PER QEPJE RROBA PUNE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te njohin prestarine automatike Cutter, Adresa: Rr. "5 Maji", mbrapa Concord Centrer

Botuar më 20/02/2020
e kenaqshme

RROBAQEPESE Atelie Kërkon të punësojë

Paga: Paga dhe kushte pune te kenaqshme |

Specialiste. Me eksperience pune te gjate, Adresa: Tirane

Botuar më 20/02/2020
Paga dhe kushte pune te kenaqshme

RROBAQEPESE Atelie mode Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Tek Shkolla e Baletit, perballe BKT.

Botuar më 20/02/2020
e kenaqshme

SHITESE Dyqan Cantash

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Te jete pa prokupime. Te jene te komunikueshme, 25-35 vjeç., Adresa: Rruga Bardhyl

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

PUNETORE Firma LAGHI shpk Rrobaqepesi

Paga: Paga te kenaqshme sipas nivelit te punetorit |

HEKURI, me dhe pa eksperinc pune, kushte shume te mira ne pune. jeni te mirepritur, Adresa: Tre Deshmoret, perballe KMY, Yzberisht, Tiranë

Botuar më 18/02/2020
Paga te kenaqshme sipas nivelit te punetorit
)