Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITESE

SHOQERIA EGJEU TEKSTILE PER SHTEPI DHE HOTELE

Kërkon të punësojë

Kriteret

Puna eshte per ne Teg dhe Ring Center. Mosha 25-45 vjeç. Preferohet te jete me eksperience pune. Intervistat nga e Hena ne te Shtune nga oren 9.00-16.00

Detyrat dhe Pagesa

Paga e kenaqshme

Kontakte

Rr. “Asim Vokshi”, ish Stacioni trenit, prane postes 5/1

Botuar më 07/10/2019

)