Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITESE

RRJETI I DYQANEVE LTB JEANS NE TIRANE

Kërkon të punësojë

Kriteret

Mosha 20-30 vjec. Te kete eksperience pune. Te jete e komunikueshme dhe e afte te punoje ne grup. Per me shume kontaktoni ne kete numer

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Tiranë

Botuar më 23/03/2020

)