Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITESE

Njoftime pune - "DIVERSO" Bags

Kërkon të punësojë

Kriteret

* Turni II. * Orari punes: 14:30 - 20:30. * Mosha 22 - 35 vjeç

Detyrat dhe Pagesa

OFROHET PAGE DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

Kontakte

Te interesuarat te paraqiten prane dyqanit paradite ne adresen: Rr. "Durresit", perballe Ministrise se Arsimit

Botuar më 27/05/2023

)