Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITESE

Butik Absolut

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune. Te kete njohuri te gjuhes Angleze dhe Italiane. Mosha 22-30 vjec. Personat e interesuar te dergojne Cv me foto

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Rr: "Ismail Qemali", Pallati 29, (prane piceri "Eres")
Tiranë
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 04/01/2021

)