Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITESE Rrjeti i dyqaneve CLICHÉ (BIZHU DHE AKSESORE MODE) Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Turni I: 08:00 - 15:00. Turni II: 14:45 - 21:30. Nese jeni vajza te afte, punetore, me vetebesim e vullnet dergoni CV ne: clicheshopalbania@gmail. Disponibilitet per te dyja turnet. Nxitoni!!, te interesuarat te jene mbi 20 vjeç, Adresa: Per interviste paraqituni nga ora 10:00 – 14:00, perballe Pedonales, qendres Toptani, rr. "Punetoret e Rilindjes".

Botuar më 06/08/2020
e kenaqshme

PUNONJESE MAGAZINE FIRMA "IL CAMMINO" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per magazine. Te kete eksperience ne sektorin e veshjeve. Te kete aftesi drejtuese. Te dijhe programet baze te kompjuterit. Te kete aftesi organizative. Prioritet kandidatet qe kane eksperience ne organizimin e punes me veshjet, 25-35 vjec

Botuar më 06/08/2020
e kenaqshme

RROBAQEPESE Fabrike Kolltuqesh Kërkon të punësojë

Paga: 40.000 leke deri ne 65.000 leke te reja |

Per kolltuqe dhe divane. Puna nga e hena ne te shtune. Puna 8 ore ne dite. Transporti undesohet nga kompania, Adresa: Prane doganes se Tiranes

Botuar më 06/08/2020
40.000 leke deri ne 65.000 leke te reja

SHITESE DYQANI AQUAMARINE (TEG) Kërkon të punësojë

Paga: pagese konkuruese |

Puna 6 ore ne dite, te kene eksperience pune, ju lutem dergoni cv-ne tuaj me foto ne adresen e emailit

Botuar më 06/08/2020
pagese konkuruese

PUNETORE RROBAQEPESIE FIRMA ARES SH.P.K Kërkon të punësojë

Paga: Page e kenaqshme |

Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Sauk, Tiranë

Botuar më 04/08/2020
Page e kenaqshme

PUNETORE RROBAQEPESIE KOMPANIA LSH ALBANIA

Paga: Pagesa me e mire ne treg |

Kerkohen punetor/e te rregullt. Ambjent dhe kushtet e punes shume te mira, me eksperience pune per syzator, lineare, prestar/e dhe pastrimin e fijeve, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Kombinat

Botuar më 04/08/2020
Pagesa me e mire ne treg

RROBAQEPESE Rrobaqepesi Gjermane C.T.A Distribution Kërkon të punësojë

Paga: PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Me eksperience pune. Numri i vendeve i limituar deri ne fund te Gushtit, Adresa: Rruga “Siri Kodra”, ish magazinat e frigoriferit, 10m larg karburanti Gega. Telefononi nga ora 07:00 – 15.30 ne:

Botuar më 04/08/2020
PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

PUNETORE MAKINISTE Arisa Konfeksion sh.p.k Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Punetore makinerie (lineare, syzator, precine, kopse, travete etj). Me dhe pa eksperience pune. Transporti (furgon, abone) i paguar, Adresa: Rr. "5 Maji", Tirane, prane Tregut te Medresese

Botuar më 04/08/2020
shume e kenaqshme

PUNETORE Arisa Konfeksion sh.p.k Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Punetore Ndihmese (hekurosje, pastrim fijesh, shenime, palosje etj) Transporti (furgon, abone) i paguar, Adresa: Rr. "5 Maji", Tirane, prane Tregut te Medresese

Botuar më 04/08/2020
shume e kenaqshme

EKONOMISTE RROBAQEPESI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kete njohuri ne programin financa 5, te jete e afte per deklarimet dhe sigurimet qe behen tek tatimet. Kushte shume te mira pune, me eksperience pune., Adresa: Rruga e Qelqit, Kombinat, Tiranë

Botuar më 03/08/2020
e kenaqshme
)