Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PUNONJESE

Njoftime pune - Dyqan me Veshje te Perdorura dhe Te Reja

Kërkon të punësojë

Kriteret

Vajze/Zonje per Ndihmes Shitese. Mosha 25-45 vjece. Eksperiencat e punes perbejne avantazh

Detyrat dhe Pagesa

Pagesa shume e mire 30.000 leke plus bonuse

Kontakte

Rr. "Ferit Xhajko", Uzina Dinamo (afer Medresese).

Botuar më 17/03/2023

)