Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PUNONJESE LAVANTERIE

Njoftime pune - FRIDA XHOI & XHEI, kerkon te punesoje Punonjese per Larje Fustane Nuserie

Kriteret

Te interesuarat duhe te jene korrekte ne pune

Detyrat dhe Pagesa

OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

Kontakte

Rr. "Myslym Shyri", siper Sigurimeve Shoqerore.

Botuar më 26/03/2023

)