Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KONTROLLORE Oferte pune nga Arisa Konfeksion shpk Kerkon te punesoje Kontrollore Rrobaqepesie

Paga: shume e kenaqshme |

Per linje pantallona dhe xhupa., transporti (furgon, abone) i paguar, Adresa: Rr. "5 Maji", Tirane, prane shkolles Tirana Jone

Botuar më 27/09/2021
shume e kenaqshme

PUNETORE RROBAQEPESIE Oferte pune nga Arisa Konfeksion shpk Kerkon te punesoje Punonjese Rrobaqepesie

Paga: shume e kenaqshme |

Transporti (furgon, abone) i paguar, Adresa: Rr. "5 Maji", Tirane, prane shkolles Tirana Jone

Botuar më 27/09/2021
shume e kenaqshme

PUNETOR/E Njoftime pune Fabrike Dyshekesh Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen paga te mira |

Per Sistemim dhe Ambalazhim, Adresa: Rr. "5 Maji", tek Medreseja, tek ish Kombinati Mishit

Botuar më 27/09/2021
Ofrohen paga te mira

MEKANIK Njoftime pune Fabrike Dyshekesh, kerkon te punesoje: Mekanik Industrial

Paga: Ofrohen paga shume te mira |

Me përvojë pune, Adresa: Rr. "5 Maji", tek Medreseja, tek ish Kombinati Mishit

Botuar më 27/09/2021
Ofrohen paga shume te mira

RROBAQEPESE Njoftime pune Fabrik Dyshekesh Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Rr. "5 Maji", tek Medreseja, tek ish Kombinati Mishit

Botuar më 27/09/2021
e kenaqshme

SHITESE Njoftime pune Kerkohet nje vajze per Shitese ne dyqanin tone!

Paga: 30.000 leke + siguracion |

Vajza e interesuar duhet te plotesoje kriteret e meposhtme: 1.Me eksperience pune ne shitje rrobash per ferma. 2. Pa angazhime shkolle. 3. Mosha te jete nga 18-28 vjeç. Orari punes 6:30 me 14:30, Adresa: Tregu "5 Maji". Ju mirepresim!!

Botuar më 27/09/2021
30.000 leke + siguracion

PRESTAR/E KEMISHARI NE KAMEZ SHPALL VENDE VAKANTE PER POZICIONET:

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, kushte shume te mira pune, personat e interesuar te kontaktojne ne nr e kontaktit ose adresen e mailit, Adresa: Kamez, Tiranë

Botuar më 26/09/2021
e kenaqshme

MODELISTE KEMISHARI NE KAMEZ SHPALL VENDE VAKANTE PER POZICIONET:

Paga: e kenaqshme |

EKPSERTE NE PROGRAMIN AL C.A.D, SISTEM INVESTRONIK OSE TE NGJASHEM, kushte shume te mira pune, personat e interesuar te kontaktojne ne nr e kontaktit ose adresen e mailit, Adresa: Kamez, Tiranë

Botuar më 26/09/2021
e kenaqshme

SEKRETARE KEMISHARI NE KAMEZ SHPALL VENDE VAKANTE PER POZICIONET:

Paga: e kenaqshme |

/ NDIHMES EKONOMISTE, kushte shume te mira pune, personat e interesuar te kontaktojne ne nr e kontaktit ose adresen e mailit, Adresa: Kamez, Tiranë

Botuar më 26/09/2021
e kenaqshme

SHITESE Rrjeti i dyqaneve CLICHÉ (BIZHU DHE AKSESORE MODE) Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te interesuarat te jene mbi 20 vjeç. Turni I: 08:00 - 15:00. Turni II: 14:45 - 21:30. Nese jeni te afte, punetore, me vetebesim e vullnet dergoni CV ne: [email protected] Disponibilitet per te dyja turnet. PER INTERVISTE PARAQITUNI NGA ORA 10:00 – 14:00 DHE 16:00 - 20:00, perballe Pedonales, qendres Toptani, rr. "Punetoret e Rilindjes". (telefononi nga ora 10:00 – 14:00)

Botuar më 25/09/2021
e kenaqshme
)