Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PUNONJESE BUTIK VESHJESH Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

/ MENAXHERE E RRJETEVE SOCIALE. (facebook & instagram). Te jete kreative, bashkepunuese si dhe te kete pergjegjshmeri dhe te jete e afte te menaxhoje fluksin, fotografimi i produkteve. postimet, reklama dhe marketingu, kushte shume te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë

Botuar më 12/05/2021
shume e kenaqshme

PUNETOR KALLEPI Fabrike Kepucesh RL TEKSTILE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Rruga 5 Maj, Tirane,

Botuar më 12/05/2021
e kenaqshme

MAKINISTE FABRIKE KEPUCESH RL TEKSTILE shpk Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Makiniste Qepje. Te interesuarat mund te kontaktojne nepermjet numerit te telefonit ose te paraqiten nga ora 7:00-15:30 ne adresen e meposhtme, Adresa: Tirane/Rruga 5 Maji, ish Peliceria

Botuar më 12/05/2021
e kenaqshme

PUNETORE PER TRANXHE Fabrike Kepucesh RL TEKSTILE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqsme |

(Meshkuj dhe femra). Kushte te mire pune, Adresa: Rruga 5 Maj, Tirane,

Botuar më 12/05/2021
e kenaqsme

MAKINISTE Fabrike Kepucesh RL TEKSTILE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqsme |

Me eksperienc /pa eksperienc., Adresa: Rruga 5 Maj, Tirane,

Botuar më 12/05/2021
e kenaqsme

RROBAQEPESE DKJ BEAUTY Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Rrobaqepese per atelie, me eksperience pune, Adresa: Pallati me shigjeta

Botuar më 12/05/2021
e kenaqshme

PUNETORE ATELIE TAILOR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te specializuar per qepjen e rrobave me porosi, me eksperience pune, Adresa: Rr. Shyqyri Brari, prane kopeshtit zoologjik, Tiranë

Botuar më 11/05/2021
e kenaqshme

SHITESE Butik Rrobash Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Orari punes 08/30 - 15/30. Page + siguracion+perqindje. Mosha 30 - 40 vjeç. Me eksperience pune, Adresa: Rr. "5 Maji"

Botuar më 11/05/2021
e kenaqshme

SHITESE Rrjeti i dyqaneve CLICHÉ (BIZHU DHE AKSESORE MODE) Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Turni I: 08:00 - 15:00. Turni II: 14:45 - 21:30. Nese jeni vajza te afte, punetore, me vetebesim e vullnet dergoni CV ne: [email protected] Disponibilitet per te dyja turnet. Nxitoni!!, te interesuarat te jene mbi 20 vjeç, Adresa: PER INTERVISTE PARAQITUNI NGA ORA 10:00 – 14:00 DHE 16:00 - 18:00, perballe Pedonales, qendres Toptani, rr. "Punetoret e Rilindjes". (telefononi nga ora 10:00 – 14:00)

Botuar më 11/05/2021
e kenaqshme

SHITESE ROGERS

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Mosha 20 - 35 vjeç, Adresa: Tek Qendra Tregetare City Park

Botuar më 10/05/2021
e kenaqshme
)