Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PUNETORE MAKINISTE

Njoftime pune - Rrobaqepsi

Kriteret

Me eksperience pune ne syzator, qemer dhe makine

Detyrat dhe Pagesa

50.000 leke - 55.000 leke per punetore te kualifikuara

Kontakte

Rr. Siri Kodra, kati 3, perballe Bankes Credins

Botuar më 19/03/2023

)