Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PERGJEGJESE LINJE PRODHIMI

KERKOHET NGA MALNA TEX SH.P.K RROBAQEPSI PER PRODHIMIN E PANTALLONAVE PER EKSPORT

Kriteret

Te kete eksperience ne prodhimin e pantallonit.Kerkohen kandidate per kete vend pune ne dy filialet e prodhimit te kompanise. Ne Porcelan,Tirane dhe ne Paskuqan, Kamez.

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte


Botuar më 03/12/2019

)