Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PASTRIM FIJESH

Njoftime pune - Rrobaqepsi Kerkon te punesoje: Punetore per pastrim hijesh

Kriteret

Dhe hapese pune.

Detyrat dhe Pagesa

40.000 leke

Kontakte

Rr. Siri Kodra, kati 3, perballe Bankes Credins

Botuar më 19/03/2023

)