Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KONTROLLORE PRODHIMI

MALNA TEX SH.P.K

RROBAQEPESI INDUSTRIALE NE PRODHIMIN E PANTALLONAVE DHE RROBAVE TE PUNES PER EKSPORT
Kërkon të punësojë

Kriteret

Te kete eksperience ne kontrollin e pantallonit dhe rrobave te punes. Kerkohen kandidate per kete pozicion pune ne dy filialet e prodhimit te kompanise ne Porcelan, Tirane dhe Pakuqan 2, Kamez.Paga dhe kushtet e punes nga me te mirat ne tregun e fasonerise.

Kontakte

Tirane

Botuar më 09/10/2019

)