Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MAKINISTE

Rrobaqepesi Industriale per prodhimin e pantallonave "Fortuna Shpk"

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Rruga "Myslym Keta", prane Profarmes

Botuar më 13/01/2021

)