Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KONTROLLORE CILESIE

FIRMA AFM RROBAQEPESI PER QEPJE RROBA PUNE

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me pervoje pune
Ofrohen kushte te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme
Te interesuarat te kontaktojne ne nr e kontaktit:

Kontakte

Rr. "5 Maji", mbrapa Concord Centrer

Botuar më 22/11/2020

)