Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KINGSMAN Kërkon të punësojë Shitese

Mosha 20-40 vjeç. Te jete e paraqitshme. Paga e kenaqshme + %. Pa preukopime. Priori...

Botuar më 22/06/2019

Dyqan Sportiv Kërkon të punësojë Shitese

Orari i punes çdo dite 06.00-14.00. Mosha deri ne 35 vjeç., Adresa: Tregu Industrial "Lahi", tek Medreseja

Botuar më 26/06/2019

KERKOHET Shitese

Paga: Shume e kenaqshme |

ME EKSPERIENCE PUNE, PER BRANDE LUKSOZE, FEMIJE, MESHKUJ, FEMRA . TURNI 6.5.ore. Te interesuarat te dergojne CV ne adresen e meposhtme, Adresa: Zona Ish Blloku

Botuar më 26/06/2019
Shume e kenaqshme

Dyqani Koton ne QTU Kërkon të punësojë Shites/e

Mosha 20-30 vjec. Te kete eksperience pune. Te jete i/e komunikueshme dhe i/e afte te punoje ne grup. Te jete i/e disponueshem/me per t'u alternuar ne te dyja turnet. Te mos jete i/e angazhuar ne shkolle. Per me shume kontaktoni ne kete numer, Tiranë

Botuar më 26/06/2019

Symbol sh.p.k Kërkon të punësojë Punetore

Per rrobaqepesi. Paga 36.500 leke. Transporti i siguruar. 4 Jave leje te siguruara. Shperblim ne fund te vitit, Tiranë, Adresa: Rruga Jorgo Plaku, qendres Concord Center tek Medreseja

Botuar më 24/06/2019

KERKOJME Pergjegjese

Reparti kemishtarie. Te jete me eksperience pune dhe e afte te drejtoj punen brenda repartit dhe jashte tij. Paga duke fillluar mbi 500 euro, Adresa: Misto Mame

Botuar më 23/06/2019

KERKOHEN PER PUNE NE MAGAZINE PUNETOR/E

Femer \ Mashkull , paga deri ne 30000 leke , kushte te favorshme pune , orari i punes 8:00 deri 17:00 , te interesuarit te kontaktojne ne nr e poshte shenuar, Tiranë

Botuar më 22/06/2019

KINGSMAN Kërkon të punësojë Shitese

Mosha 20-40 vjeç. Te jete e paraqitshme. Paga e kenaqshme + %. Pa preukopime. Prioritetin me te larte kane personat qe kane punuar ne linjen e burrave. Dergoni CV me foto ne: kingsmansuit@hotmail.com. Ju lutemi CV pa foto nuk pranohen. Telefonatat nga ora 9.00-21.00, Adresa: Tirana Ring Center

Botuar më 22/06/2019

MALNA TEX SH.P.K RROBAQEPESI INDUSTRIALE NE PRODHIMIN E PANTALLONAVE DHE RROBAVE TE PUNES PER EKSPORT KERKON PUNONJESE NE POZICIONIN E PUNES PERGJEGJESE LINJE PRODHIMI

Te kete eksperience ne drejtimin dhe organizimin e prodhimit ne linje.Kerkohen kandidate per kete pozicion pune ne dy filialet e prodhimit te kompanise ne Porcelan,Tirane dhe Paskuqan 2,Kamez. Paga dhe kushtet e punes nga me te mirat ne tregun e fasonerise., Adresa: Tirane

Botuar më 21/06/2019

Pastrim Kimik “Lavander” Kërkon të punësojë Punonjese

Per pastrim kimik ose Specialiste - Nd/Specialiste. Te kete eksperience pune. Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Rr. "Elbasanit" dhe ish Blloku

Botuar më 21/06/2019