Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

GRAFIST

Njoftime pune - Kompania SAM kerkon: Grafist/e Designer

Kriteret

* Te kete arsimin e larte. * Me ose pa eksperience pune. * Kompania ka ne dispozicion furgon per transportin e punonjesve qe banojne larg ambienteve te kompanise. Mund te dergoni CV ne: [email protected] ose telefononi ne: 0696061030

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Te interesuarit mund te paraqiten prane ambienteve te kompanise ne Fushe Mezez-Kashar, prane Top Chanel, nga ora 07:00 - 15:30 nga e Hena ne te Premte.
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 28/09/2023

)