Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KUZHINIER RESTORANT NE QEPARO Kërkon të punësojë

Paga: ne baze te aftesive te punes |

Me eksperience pune. Te jene te edukuar te sjellshem dhe te paster. Fjetja e garantua...

Botuar më 25/05/2020
ne baze te aftesive te punes

PUNONJES/E FRUTA-PERIME MARKET JOENA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/ kasiere. Kushte pune te mira, Adresa: Rr. “Frederik Shiroka”, prane kolegjit Tu...

Botuar më 12/05/2020
e kenaqshme

KASAP MARKET JOENA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte pune te mira, Adresa: Rr. “Frederik Shiroka”, prane kolegjit TurkPer me te...

Botuar më 12/05/2020
e kenaqshme

PUNONJESE BULMETI MARKET JOENA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/mishi. Kushte pune te mira, Adresa: Rr. “Frederik Shiroka”, prane kolegjit Turk

Botuar më 12/05/2020
e kenaqshme

KASIERE MARKET JOENA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Rr. “Frederik Shiroka”, prane kolegjit Turk

Botuar më 12/05/2020
e kenaqshme

PUNETORE MARKETI MARKET JOENA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte pune te mira, Adresa: Rr. “Frederik Shiroka”, prane kolegjit Turk

Botuar më 12/05/2020
e kenaqshme

BANAKIERE Deluxe Lounge Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme + siguracion |

Me eksperience pune. Nje dite ne jave pushim, Adresa: Rr. "Don Bosko".

Botuar më 31/05/2020
Paga e kenaqshme + siguracion

BANAKIER/E Bar Piceri Stacioni Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page e kenaqshme |

Me eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Dibres", prane gjimnazit Partizani

Botuar më 31/05/2020
Ofrohet page e kenaqshme
Botuar më 31/05/2020
e kenaqshme

BANAKIER/E Bar kafe Bliri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Blloku i ambasadave

Botuar më 31/05/2020
e kenaqshme

KAMARIER/E Bar kafe Bliri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Blloku i ambasadave

Botuar më 31/05/2020
e kenaqshme

PJATALARESE Cibo Restorant Mare e Terra, Potam, Himare Kërkon të punësojë

Paga: Paga 40.000 leke + sigurime |

Te jete me eksperience pune, ofrohet: akomodim, ushqim dhe strehimi i siguruar, Adresa: Rruga Potamit, Himare

Botuar më 30/05/2020
Paga 40.000 leke + sigurime

PJATALARESE Taverna King Pils Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Mine Peza, kryqezimi i rruges Fortuzi, Tiranë

Botuar më 30/05/2020
e kenaqshme

KAMARIER/E Taverna King Pils Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Mine Peza, kryqezimi i rruges Fortuzi, Tiranë

Botuar më 30/05/2020
e kenaqshme

ZGARIST Taverna King Pils Kerkon te punesoje 2

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Mine Peza, kryqezimi i rruges Fortuzi, Tiranë

Botuar më 30/05/2020
e kenaqshme

EKONOMISTE Ndermarrje Ushqimore Ne kajave Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Durres

Botuar më 30/05/2020
e kenaqshme
)