Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

STAF

TIRANE - Restaurant "Fish Time 2" te KOMUNA PARISIT, Kerkon: ** PJATALARESE. * KAMARIER. * SALLATIERE. * KASIERE. * NDIHMES KUZHINIER. * KUZHINIER

Kriteret

Te interesuarit te kene eksperience pune

Detyrat dhe Pagesa

OFROJME PAGA TE LARTA + SIGURIME

Kontakte

R. "Komuna Parisit", prane Lulishtes.

Botuar më 27/05/2023

)