Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

STAF

RESTORANT ENOTEKA "JOHAN", Kerkon: * Shef/e Salle. * Kamarjer/e. * Nd/Kamarjer/e. * Hostes. * Banakiere. * Kuzhiner/e. * Nd/Kuzhiner. * Pjatalarese. * Motorist

Kriteret

1 dite ne jave pushim. Ambient dhe staf i perkryer

Detyrat dhe Pagesa

OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

Kontakte

Ngjitur me ambasaden Hollandeze, rr. "Asim Zenenli".

Botuar më 29/09/2023

)