Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

STAF

Njoftime pune - SUPERMARKET JOENA OFRON VENDE TE LIRA PUNE: Ekonomiste. Punonjese e burimeve njerezore. Kasiere Paga deri ne 50.000 leke. Sistemues/e. Paga 40.000 leke.

Kriteret

Punonjese Bulmeti. Paga deri ne 45.000 leke. Punonjese Kozmetike Paga deri ne 45.000 leke. Kamarier Bari dhe Restoranti. Paga 40.000 leke. Kasap. Paga e kenaqshme

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

21 Dhjetori, perballe Hotel Mondial, prane Bar Oslo

Botuar më 19/03/2023

)