Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

STAF

Njoftime pune - Restorant ne fshatin Picalle kerkon te punesoje: *Kuzhinier/e. *Zgarist. *Kamarier/e. *Ndihmes Kamarier. *Banakier/e. *Sanitare. *Pjatalarese

Detyrat dhe Pagesa

OFROHEN PAGA TE KONSIDERUSHME DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

Kontakte

Fshati Picalle, Tirane, 5min larg Tegut.

Botuar më 27/05/2023

)