Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

STAF

Njoftime pune - Restorant Mana ne qender te Tiranes; kerkon: * SANITARE. * PICIER. * SPECIALIST FAST FOODI. * PUNETORE FAST FOODI. * KASIER/E

Kriteret

Ofrohen kushte shume te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

PAGESA TE LARTA

Kontakte

Tek 9-kateshet, tek stacioni autobusit.

Botuar më 26/05/2023

)