Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

STAF

Njoftime pune - R.S. Genti ne Dhermi, kerkon: *Picier. *Ndihmes Picier. *Kamarier/e. *Sanitare!

Kriteret

** Pagesa per Picierin eshte ne baze te picave qe ben ne dite. - Kriter per Kamarierin: * Te dije nje gjuhe te huaj, preferohet Anglisht. * Te interesuarit te jene korrekte ne pune. Ushqim I siguruar. * Akomodimi i siguruar dhe ofrohet ne kushte shume te mira

Detyrat dhe Pagesa

Ofrohen paga shume te mira + sigurime!

Kontakte


Botuar më 17/03/2023

)