Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

STAF

Njoftime pune - Proper Pizza Dhermi Kerkon te punesoje Picier dhe Motorrist

Kriteret

Te kene eksperience pune

Detyrat dhe Pagesa

Paga e kenaqshme
Kushte shume te mira pune. Akomodimi dhe ushqimi mbulohet nga kompania. Puna eshte nga Maj-Shtator 2023

Kontakte

Dhermi

Botuar më 25/03/2023

)