Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

STAF

Njoftime pune - PICERI "TIRONA" kerkon te zgjeroje staf me: * Shef Kuzhine. * Guzhinier. * Shef Salle. * Krye/Kamarier. * Kamarier

Kriteret

Pune afatgjate. Te interesuarit te jene korrekte ne pune

Detyrat dhe Pagesa

KOMPANIA JONE OFRON PAGAT ME TE LARTA NE TREG DHE KUSHTE SHUME TE MIRA

Kontakte

Adresa: Prane Selvise, ne hyrje te rruges "Siri Kodra".

Botuar më 18/03/2023

)