Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KUZHINIER Njoftime per pune - DIVJAKA RESORT, plazhi Divjakes Kërkon të punësojë

Paga: * Ofrohen paga te larta dhe kushte shume te mira pune |

* Me eksperience pune, Adresa: Plazhi Divjakes, (ish kampi punetoreve). Per me teper ...

Botuar më 01/10/2023
* Ofrohen paga te larta dhe kushte shume te mira pune

PASTICIER/E Njoftime pune - "PASTICERI REKA" Kërkon të punësojë

Paga: * * PAGA TE LARTA |

Kriteret: * Te jene te komunikueshem, korrekte dhe te shkathet ne pune. * Ofrohen kus...

Botuar më 28/09/2023
* * PAGA TE LARTA

SHITESE Njofime pune - "PASTICERI REKA" Kërkon të punësojë

Paga: ** PAGA TE LARTA |

Kriteret: * Te jene te komunikueshem, korrekte dhe te shkathet ne pune. * Ofrohen kus...

Botuar më 28/09/2023
** PAGA TE LARTA

KAMARIER/E Njoftime pune - FURRE BUKE PASTIÇERI “TITO” Kërkon të punësojë

Paga: * PAGESA TE LARTA |

* TE INTERESUARIT TE JE NE ME EKSPERIENCE PUNE. * OFROJME KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE, Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar më 02/10/2023
* PAGESA TE LARTA

BANAKIER/E Njoftime pune - DARIO’S BAR Kërkon të punësojë

Paga: 55.000 leke |

Me eksperience pune. Nje dite pushim ne jave. Puna turni I, Adresa: Rr. “Fortuzit”, prane Ministrise se Drejtesise

Botuar më 02/10/2023
55.000 leke

SANITARE Njoftime pune - DARIO’S BAR Kërkon të punësojë

Paga: 40.000 leke |

Me eksperience pune. Nje dite pushim ne jave. Puna 6 ore ne dite, Adresa: Rr. “Fortuzit”, prane Ministrise se Drejtesise

Botuar më 02/10/2023
40.000 leke

KAMARIERE Njoftime pune - FURRE BUKE PASTIÇERI “TITO” Kërkon të punësojë

Paga: * PAGESA TE LARTA |

* TE INTERESUARIT TE JE NE ME EKSPERIENCE PUNE. * OFROJME KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE, Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar më 02/10/2023
* PAGESA TE LARTA

NDIHMES KUZHINIERE Njoftime pune - RESTORANT "SHTEPIA JONE" Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Ofrojme kushte te mira pune, Adresa: Bulevardi "Gjergj Fishta", perballe Trendafilit te Bardhe.

Botuar më 02/10/2023
Ofrohet pagese e kenaqshme

MAGAZINIER/E RRJETI I SUPERMARKETEVE SPAR ALBANIA

Paga: LEKE |

Adresa: Rruga Him Kolli , Rruga Tefta Tashko-Koço, QTU Tirana, Shqipëri, Tiranë

Botuar më 02/10/2023
LEKE

STAF RESTORANT ENOTEKA "JOHAN", Kerkon: * Shef/e Salle. * Kamarjer/e. * Nd/Kamarjer/e. * Hostes. * Banakiere. * Kuzhiner/e. * Nd/Kuzhiner. * Pjatalarese. * Motorist

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

1 dite ne jave pushim. Ambient dhe staf i perkryer, Adresa: Ngjitur me ambasaden Hollandeze, rr. "Asim Zenenli".

Botuar më 02/10/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

STAF "GABRIEL" Restaurant, kerkon: * Shef/e Salle. * Kamarjer/e. * Nd/Kamarjer/e. * Hostes. * Banakiere. * Kuzhiner/e. * Nd/Kuzhiner. * Pjatalarese. * Motorist

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Te interesuarit te kene eksperience dhe te jene korrekte ne pune, Adresa: Mbas kullave Binjake

Botuar më 02/10/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

KAMARIER/E Njoftime pune - BAR RESTORANT SHOQERIA Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA TE LARTA MBI NIVELIN E TREGUT |

* Prioritet kane te interesuarit te komunikojne Anglisht, Italisht. * Mosha mbi 30 vjeç. * Te jene korrekte ne pune, Adresa: Rr. "Bardhyl", prane Farmacise nr.10 Tirane

Botuar më 02/10/2023
OFROHEN PAGA TE LARTA MBI NIVELIN E TREGUT

KAMARIER/BANAKIER Njoftime pune - ORLO BAR OFRON VENDE TE LIRA PUNE NE POZICIONIN:

Paga: 40.000 leke |

Ti beje te dyja pozicionet. Puna turni i dyte, 1 dite ne jave pushim, kushte komode pune dhe ambjent miqesor, te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit:, Adresa: Laprake, Tiranë

Botuar më 02/10/2023
40.000 leke
)