Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

STAF

Njoftime pune - Bar Restorant "Appetite" ne Sarande, kerkon per sezonin veror: * Kamarier/e. * Ndihmes Kuzhiniere. * Sanitare. * Pjatalarese

Kriteret

Ushqim dhe strehim i siguruar

Detyrat dhe Pagesa

Ofrohen paga te larta, kushte shume te mira dhe komode pune

Kontakte

Sarande

Botuar më 05/06/2023

)