Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

STAF

Njoftime pune - Bar Piceri Kend Lojrash SPACE 27, kerkon: * SANITARE. * KAMARIER/E. MOTORRIST

Kriteret

* Te interesuarit te jene te afte dhe korrekte ne pune. * Kushte shume te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

Kontakte

Rr. "Ali Visha", pallati 1, (prane shkolles se Baletit)

Botuar më 28/09/2023

)