Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

STAF

"GABRIEL" Restaurant, kerkon: * Shef/e Salle. * Kamarjer/e. * Nd/Kamarjer/e. * Hostes. * Banakiere. * Kuzhiner/e. * Nd/Kuzhiner. * Pjatalarese. * Motorist

Kriteret

Te interesuarit te kene eksperience dhe te jene korrekte ne pune

Detyrat dhe Pagesa

OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

Kontakte

Mbas kullave Binjake

Botuar më 29/09/2023

)