Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KUZHINIER Njoftime per pune - DIVJAKA RESORT, plazhi Divjakes Kërkon të punësojë

Paga: * Ofrohen paga te larta dhe kushte shume te mira pune |

* Me eksperience pune, Adresa: Plazhi Divjakes, (ish kampi punetoreve). Per me teper ...

Botuar më 01/10/2023
* Ofrohen paga te larta dhe kushte shume te mira pune

PASTICIER/E Njoftime pune - "PASTICERI REKA" Kërkon të punësojë

Paga: * * PAGA TE LARTA |

Kriteret: * Te jene te komunikueshem, korrekte dhe te shkathet ne pune. * Ofrohen kus...

Botuar më 28/09/2023
* * PAGA TE LARTA

SHITESE Njofime pune - "PASTICERI REKA" Kërkon të punësojë

Paga: ** PAGA TE LARTA |

Kriteret: * Te jene te komunikueshem, korrekte dhe te shkathet ne pune. * Ofrohen kus...

Botuar më 28/09/2023
** PAGA TE LARTA

KAMARIER/E Njoftime pune - Kompania filmike A.A Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e mire |

* Te jene te afte dhe korrekte ne pune, kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Aleksander Moisiu", Kinostudio, Tirane. Te interesuarit te telefonojne nga ora: * 08:00 - 18:00 ne:

Botuar më 01/10/2023
Ofrohet pagese e mire

SANITARE Njoftime pune - Kompania filmike A.A Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e mire |

* Te jene te afte dhe korrekte ne pune, kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Aleksander Moisiu", Kinostudio, Tirane. Te interesuarit te telefonojne nga ora: * 08:00 - 18:00 ne:

Botuar më 01/10/2023
Ofrohet pagese e mire

KAMARIER Njoftime pune - Bar Kafe New Bar Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa e kenaqshme |

* Ofrojme kushte te mira pune, Adresa: Tek Brryli, ngjitur me Ambulancen e Iranianit

Botuar më 01/10/2023
Pagesa e kenaqshme

KUZHINIER Njoftime per pune - DIVJAKA RESORT, plazhi Divjakes Kërkon të punësojë

Paga: * Ofrohen paga te larta dhe kushte shume te mira pune |

* Me eksperience pune, Adresa: Plazhi Divjakes, (ish kampi punetoreve). Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 01/10/2023
* Ofrohen paga te larta dhe kushte shume te mira pune

KAMARIER/E Njoftime pune - BAR RESTORANT SHOQERIA Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA TE LARTA MBI NIVELIN E TREGUT |

* Prioritet kane te interesuarit te komunikojne Anglisht, Italisht. * Mosha mbi 30 vjeç. * Te jene korrekte ne pune, Adresa: Rr. "Bardhyl", prane Farmacise nr.10 Tirane

Botuar më 01/10/2023
OFROHEN PAGA TE LARTA MBI NIVELIN E TREGUT

STAF "PASTICERI REKA", kerkon per pikat e saj: * Pastiçier/e. * Nd/Pastiçier. * Sanitare. * Shitese.

Paga: PAGA TE LARTA |

Kriteret: * Te jene te komunikueshem, korrekte dhe te shkathet ne pune. * Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 01/10/2023
PAGA TE LARTA

KAMARIER/E OFERTA PUNE - BAR MALBOR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, me pervoje pune, Adresa: Tek ish Fusha e Aviacionit

Botuar më 01/10/2023
e kenaqshme

MOTORRIST PER SHPERNDARJE Njoftime pune - Golosa Pizzeria Ristorante Kërkon të punësojë

Paga: 300 lek ora plus tarifa sherbimit per cdo porosi |

Motorrist per shperndarje per ushqim dilivery Te interesuarit te paraqiten prane picerise jo sms, Adresa: Rr. “Barrikadave”, brenda kompleksit Galeria, ish kinema 17 Nentori

Botuar më 01/10/2023
300 lek ora plus tarifa sherbimit per cdo porosi

SANITARE Njoftime pune - Furre Buke Pasticeri Bar Kafe Boka Kërkon të punësojë: Sanitare

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune., Adresa: Laprak te kupola

Botuar më 01/10/2023
e kenaqshme
)