Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

STAF

ENOTEKA "JOHAN", Kerkon: Shef/e Salle. * Pastiçier/e. *Kamarier/e. *Nd/Kamarier. *Shef/Kuzhine. *Kuzhiner/e. *Kuzhiner /Sushi. *Nd/kuzhinier/e. *Sallatiere. *Pjatalarse. *Sanitare

Kriteret

1 dite ne jave pushim. Ambient dhe staf i perkryer

Detyrat dhe Pagesa

OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

Kontakte

Ngjitur me ambasaden Hollandeze, rr. "Asim Zenenli".

Botuar më 27/05/2023

)