Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

STAF Vende pune - Hotel Restorant "Te Stefi" Qeparo, kerkon: * Krye/Kamarier. * Nd/Kamarier. * Picier. * Nd/Kuzhinier. * Banakier. * Sanitare. * Pastruese. * Mirembajtes

Paga: * OFROHEN PAGESA TE LARTA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

* TE INTERESUARIT TE JENE ME EKSPERIENCE PUNE. USHQIM DHE STREHIM I SIGURUAR, Adresa:...

Botuar më 21/02/2024
* OFROHEN PAGESA TE LARTA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

STAF Njoftime pune - BIG BLLOKU Kerkon te punesoje: Kasiere. Punonjes/e Salle

Paga: 50.000 lek per secilin pozicion pune |

Kushte shume te mira pune., Adresa: Ish Blloku

Botuar më 19/02/2024
50.000 lek per secilin pozicion pune

MENAXHER Punë Tirana Kerkon te punesoje nje person qe duhet te menaxhoje mire proceset e punes ne kete ferme.Mirembajtes Ferme Kushtet;Te jete i paisur me patente te klasit B/Ofrohet;Pagese e kenaqeshme

Paga: 500 Euro /ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE |

Pa pages per aplikantet/punetirana.com/whatsapp: 0696630282/[email protected]/na ndiqni ne rrjetet tona sociale instagram facebook tiktok pune tirana

Botuar më 25/02/2024
500 Euro /ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE

PASTICIER/E Punë Tirana Kerkohet: Pasticier/ Page e kenaqshme

Paga: 700 Euro /ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE |

Pa pages per aplikantet/punetirana.com/whatsapp: 0696630282/[email protected]/na ndiqni ne rrjetet tona sociale instagram facebook tiktok pune tirana

Botuar më 25/02/2024
700 Euro /ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE

KUZHINIER PER SUSHI Punë Tirana Kerkohet Kuzhinier

Paga: 800 Euro / ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE |

Pa pages per aplikantet/punetirana.com/whatsapp: 0696630282/[email protected]/na ndiqni ne rrjetet tona sociale instagram facebook tiktok pune tirana

Botuar më 25/02/2024
800 Euro / ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE

MENAXHER Punë Tirana Kerkon te punesoje nje person qe duhet te menaxhoje mire proceset e punes ne kete ferme.Mirembajtes Ferme Kushtet;Te jete i paisur me patente te klasit B/Ofrohet;Pagese e kenaqeshme

Paga: 500 Euro /ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE |

Pa pages per aplikantet/punetirana.com/whatsapp: 0696630282/[email protected]/na ndiqni ne rrjetet tona sociale instagram facebook tiktok pune tirana

Botuar më 25/02/2024
500 Euro /ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE

PASTICIER/E Punë Tirana Kerkohet: Pasticier/ Page e kenaqshme

Paga: 700 Euro /ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE |

Pa pages per aplikantet/punetirana.com/whatsapp: 0696630282/[email protected]/na ndiqni ne rrjetet tona sociale instagram facebook tiktok pune tirana

Botuar më 25/02/2024
700 Euro /ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE

KUZHINIERE BAR PICERI FAMILY Kërkon të punësojë

Kontrata: Full time | Paga: E KENAQSHME |

Orari i punes 08:00 - 16:00, kuzhiniere per pjesen e kuzhines tradicionale catering , tiganit & te pastave (makaronave) ,, siguracion i paguar dhe nje dite pushimi ne jave., Adresa: Te Pedonalja te Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë

Botuar më 25/02/2024
E KENAQSHME

KAMARIER Njoftime pune - BAR RESTORANT SHOQERIA Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGESA TE KENAQSHME! |

* MOSHA 40 - 50 VJEÇ. * PREFEROHEN ME EKSPERIENCE PUNE SI KAMARIER RESTORANTI., Adresa: Rr. "Bardhyl", prane Farmacise nr.10 Tirane

Botuar më 25/02/2024
OFROHEN PAGESA TE KENAQSHME!

STAF Njoftime pune - BIG BLLOKU Kerkon te punesoje: Financier/e. Kasiere. Punonjes/e Salle

Paga: konkuruese ne treg |

Kushte shume te mira pune., Adresa: Ish Blloku

Botuar më 25/02/2024
konkuruese ne treg

KAMARIER RESTORANTI Njoftime pune - BAR RESTORANT "JUVENILJA" Kërkon të punësojë

Paga: * PAGESA TE LARTA + SIGURIME |

* ME EKSPERIENCE PUNE. * OFROHEN KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE, STAF I PERKRYER!, Adresa: Tirane

Botuar më 25/02/2024
* PAGESA TE LARTA + SIGURIME
)