Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

STAF

ENOTEKA "JOHAN", Kerkon: *Ekonomis*Shef/e Salle. *Kamarier/e. *Nd/Kamarier. *Shef Kuzhine. *Kuzhiner/e. *Kuzhiner per Sushi. *Nd/kuzhinier/e. *Sallatiere. *Pjatalarse. *Sanitare.

*MOTORRIS/SHOFER

Kriteret

1 dite ne jave pushim. Ambient dhe staf i perkryer

Detyrat dhe Pagesa

OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

Kontakte

Ngjitur me ambasaden Hollandeze, rr. "Asim Zenenli".

Botuar më 17/03/2023

)