Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SPECIALISTE BYREKU

Njoftime pune - BYREKTORE kerkon: * SPECIALISTE BYREKU OSE PUNETORE

Kriteret

* Te jete korrekte ne pune

Detyrat dhe Pagesa

Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune

Kontakte

Tregu fruta perime, Uzina Dinamo
Tiranë

Botuar më 28/09/2023

)