Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SPECIALISTE BYREKU

FURRE BUKE PASTIÇERI Krinadi kerkon te punesoje per pikat e saj:

Kriteret

Kushte shume te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

Shume e mire

Kontakte

1. Rr. “Kongresi Manastirit", siper shkolles Çajupi. 2. Rr. "Stefanaq Pollo", tek Varri Bamit.

Botuar më 22/10/2019

)