Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MENAXHER SHITJESH KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

/ AGJENT/E SHITJESH ne terren per Tiranen dhe rrethet. Te jete me banim ne Tirane. T...

Botuar më 16/11/2020
shume e kenaqshme

KUZHINIERE Kerkohet

Paga: dhe kushte te mira pune |

Per kuzhine tradicionale. Me eksperience pune., Adresa: Rr. "Myslym Keta", ...

Botuar më 16/11/2020
dhe kushte te mira pune

KREPIER/E CREPA-CREPA.AL Kërkon të punësojë

Paga: duke filluar nga 25.000 leke muajin e pare dhe shkon ne rritje nga performanca |

(F/M), me ose pa eksperience pune, mosha 17-30 vjec,, me ose pa eksperience pune, Adresa: Rr. Myslym shyri, Sami Frasheri, Islam Alla

Botuar më 23/11/2020
duke filluar nga 25.000 leke muajin e pare dhe shkon ne rritje nga performanca

SHPERNDARES CREPA-CREPA.AL Kërkon të punësojë

Paga: 30000 leke |

Me biciklete. Puna me kohe te plote, me ose pa eksperience pune, me ose pa eksperience pune, Adresa: Rr. Myslym shyri, Sami Frasheri, Islam Alla

Botuar më 23/11/2020
30000 leke

BANAKIERE Grand Bar Leone Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, me ekperience dhe te bashkepunoje ne grup, Adresa: Don Bosko perballe me Vizon Plus

Botuar më 23/11/2020
e kenaqshme

NDIHMES PASTICIER PASTICERI TEK VASIL SHANTO Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mashkull/Femer, preferohen moshat 18-35 vjec, kushte te misra pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë

Botuar më 23/11/2020
e kenaqshme

PUNONJESE RESTORANT&DYQAN PESHKU GERSI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per shitje dhe pastrim peshku, kushte te mira pune., Adresa: Rr. “Ali Shefqeti”, prane Firmes Kamberi

Botuar më 23/11/2020
e kenaqshme

SANITARE BAR KAFE CORNER Kërkon të punësojë

Paga: 25.000 leke + sigurime |

Me eksperience pune. Turni I, Adresa: Prane Akademise se Arteve

Botuar më 22/11/2020
25.000 leke + sigurime

PASTRUESE Dot Loung & Bar Rrjeti me i madh i coffe shop ne Shqiperi dhe lider ne kete industri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Zona Brrylit, pranë maternitetit te ri “ Koco Gliozheni”

Botuar më 20/11/2020
e kenaqshme + sigurime

KAMARIER Dot Loung & Bar Rrjeti me i madh i coffe shop ne Shqiperi dhe lider ne kete industri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Zona Brrylit, pranë maternitetit te ri “ Koco Gliozheni”

Botuar më 20/11/2020
e kenaqshme + sigurime

BANAKIERE Dot Loung & Bar Nje rrjet i ri ne coffe shop në shqipëri dhe shum shpejt lider në këtë industri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime |

/ NDIHMES BANAKIERE, ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Zona Brrylit, pranë maternitetit te ri “ Koco Gliozheni”

Botuar më 20/11/2020
e kenaqshme + sigurime

KAMARIER Bar Kafe Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Laprake.

Botuar më 20/11/2020
e kenaqshme
)