Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

STAF Vende pune - Hotel Restorant "Te Stefi" Qeparo, kerkon: * Krye/Kamarier. * Nd/Kamarier. * Picier. * Nd/Kuzhinier. * Banakier. * Sanitare. * Pastruese. * Mirembajtes

Paga: * OFROHEN PAGESA TE LARTA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

* TE INTERESUARIT TE JENE ME EKSPERIENCE PUNE. USHQIM DHE STREHIM I SIGURUAR, Adresa:...

Botuar më 21/02/2024
* OFROHEN PAGESA TE LARTA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

STAF Njoftime pune - BIG BLLOKU Kerkon te punesoje: Kasiere. Punonjes/e Salle

Paga: 50.000 lek per secilin pozicion pune |

Kushte shume te mira pune., Adresa: Ish Blloku

Botuar më 19/02/2024
50.000 lek per secilin pozicion pune

SHEF SALLE Njoftime pune - BAR RESTORANT "JUVENILJA" Kërkon të punësojë

Paga: * OFROHEN PAGESA TE LARTA + SIGURIME + BONUSE |

* ME EKSPERIENCE PUNE. * OFROHEN KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE, STAF I PERKRYER!, Adresa: Tirane

Botuar më 23/02/2024
* OFROHEN PAGESA TE LARTA + SIGURIME + BONUSE

BANAKIERE Njoftime pune - HOTEL VICTORIA OFRON VENDE PUNE PER:

Paga: * OFROHEN PAGESA SHUME TE MIRA |

* TE INTERESUARAT TE JENE SERIOZE, KORREKTE DHE ME EKSPERIENCE PUNE. * NE OFROJME KUSHTE PUNE TE STANDARTEVE EUROPIANE. ** LUTEMI DERGONI CV NE: [email protected] OSE KONTAKTONI NE: 042361591, Adresa: Rr. "Dibres", perballe Spitalit Nene Tereza.

Botuar më 23/02/2024
* OFROHEN PAGESA SHUME TE MIRA

NDIHMESE Njoftime pune - CASA MOKADOR, kerkon: NDIHMESE NE KUZHINE!

Paga: * PAGESA TE KENAQSHME + SIGURACION |

* OFROHEN KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE, STAF I PERKRYER, Adresa: Rr. “Fortuzi”, ne krah te Ministrise se Drejtesise

Botuar më 23/02/2024
* PAGESA TE KENAQSHME + SIGURACION

PUNONJES FAST-FOODI Njoftime pune - Restoranti KOLONAT kerkon te punesoje Punonjes Fast food-i - Kasier Kërkon të punësojë

Paga: SHUME E MIRE |

Me arsim të mesëm, arsimi i lartë përbën avantazh.Të gatshëm të punojnë full-time ose part-time.Të jenë fleksibël me orarin, mosha mbi 18 vjeç, ofrohen kushte shume te mira pune, dërgoni cv në adresën: e-mail, ose telefononi ne numrin e meposhtem, Tiranë

Botuar më 23/02/2024
SHUME E MIRE

MOTORRIST PER SHPERNDARJE Njoftime pune - Restoranti KOLONAT Kërkon të punësojë

Paga: Shume e Mire |

• Te njohin mire harten e Tiranes • Me mjetin e tyre, ofrohen kushte te mira pune, dërgoni cv në adresën: e-mail, ose telefononi në cel, Tiranë

Botuar më 23/02/2024
Shume e Mire

KAMARIER/E Njoftime pune - RESTO GRILL BY "LUARA" Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen paga shume te mira |

* Dreka ofrohet nga kompania, Adresa: Tek Pazari Ri

Botuar më 23/02/2024
Ofrohen paga shume te mira

PUNONJES FAST-FOODI Njoftime pune - Restoranti KOLONAT ne Durres kerkon te punesoje Punonjes Fast food-i - Kasier Kërkon të punësojë

Paga: SHUME E MIRE |

Me arsim të mesëm, arsimi i lartë përbën avantazh.Të gatshëm të punojnë full-time ose part-time.Të jenë fleksibël me orarin, mosha mbi 18 vjeç, ofrohen kushte shume te mira pune, dërgoni cv në adresën: e-mail, ose telefononi ne numrin e meposhtem, Durrës

Botuar më 23/02/2024
SHUME E MIRE

BANAKIER/E Njoftime pune - BAR RESTORANT SHOQERIA Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGESA TE KENAQSHME! |

* MOSHA 40 - 50 VJEÇ. * PREFEROHEN ME EKSPERIENCE PUNE SI KAMARIER RESTORANTI., Adresa: Rr. "Bardhyl", prane Farmacise nr.10 Tirane

Botuar më 23/02/2024
OFROHEN PAGESA TE KENAQSHME!

SHITESE NJOFTIME PUNE - Kompania Bio Alb Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr:, Tiranë

Botuar më 23/02/2024
e kenaqshme

MOTORRIST PER SHPERNDARJE Njoftime pune - Pica Hallall Kërkon të punësojë

Paga: 270 leke ora + tarife e plote |

Me motorrin e vet. Kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Elbasant”, prane Mullirit te Vjeter dhe Kendit te Lojrave 7 Xhuxhat

Botuar më 23/02/2024
270 leke ora + tarife e plote
)