Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KUZHINIERE Ambasada e Mbretërisë së Arabisë Saudite në Tiranë shpall vend të lire pune për kuzhiniere (femer)

Paga: e negociueshme |

Kandidatja duhet të kete experience pune ne kuzhinen internacionale, me moshe jo me shume se 45 vjec, si dhe te kete njohuri te gjuhes angleze., kandidatet ftohen të aplikojnë për pozicionin e lire duke dërguar një cv në adresën e emailit të ambasadës:

Botuar më 01/02/2023
e negociueshme

NDIHMES KUZHINIERE Njoftime pune - Bar Restorant Park Kevin Kerkon te punesoje: Ndihmes Kuzhiniere

Paga: 70.000 leke ose me shume nqse eshte specialiste |

Kushte te mira pune. Me eksperience pune, Adresa: Komuna Dajt, Linze

Botuar më 01/02/2023
70.000 leke ose me shume nqse eshte specialiste

SANITARE Njoftime pune - Bar Restorant Park Kevin Kerkon te punesoje: Sanitare

Paga: 50.000 leke nqse eshte specialiste 60.000 leke |

Kushte te mira pune. Me eksperience pune, Adresa: Komuna Dajt, Linze

Botuar më 01/02/2023
50.000 leke nqse eshte specialiste 60.000 leke

SHITESE Njoftime pune - FURRE BUKE PASTIÇERI “TITO” Kërkon të punësojë

Paga: PAGA FILLON NGA 45.000 LEKE |

Me eksperience pune. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar më 01/02/2023
PAGA FILLON NGA 45.000 LEKE

SHITESE Njoftime pune - Tabakino Kërkon të punësojë

Paga: paga e kenaqshme |

Te die te perdorin kompjuterin. Puna 8 ore ne dite. Te jete korrekte ne pune. 1 dite ne jave pushim, Adresa: Brenda tek RezidencaTurdiu, mbrapa shkolles Dhora Leka, afer ish fushes Aviacionit

Botuar më 01/02/2023
paga e kenaqshme

NDIHMES FURRXHI Njoftime pune - Furre Buke

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune |

Me ose pa eksperience pune, Adresa: Sauk

Botuar më 01/02/2023
Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune

ZGARIST Njoftime pune - Bujtina Turistike Panorama! Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Pjekes Mishi vetem per fundjave (shtune/diel). * Me eksperience pune. Ushqimi dhe transporti ofrohet nga kompania, Adresa: Dajt, Lokal Panorama. Kontakto ne whap ne:

Botuar më 01/02/2023
Ofrohet pagese shume e mire

BANAKIERE Njoftime pune - Bujtina Turistike Panorama! Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Vetem per fundjave (shtune/diel). * Me eksperience pune. Ushqimi dhe transporti ofrohet nga kompania, Adresa: Dajt, Lokal Panorama. Kontakto ne whap ne:

Botuar më 01/02/2023
Ofrohet pagese shume e mire

SHISHABOY/GIRL Njoftime pune - Sense Resto Lounge Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen paga shume te mira + siguracione te paguara |

Me eksperience pune. Nje dite pushim ne jave, Adresa: Rruga "Mustafa Matohiti"., Tiranë

Botuar më 01/02/2023
Ofrohen paga shume te mira + siguracione te paguara
)