Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DISTRIBUTOR Dy kompani italiane lider ne sektorin e tyre kerkojne me urgjence Ne Rrethe dhe Profesioniste te shitjes per linjat e tyre

Paga: e kenaqshme |

Te kete njohje te tregut ( biznese te mesem dhe te larte)Preferohet te kete patente d...

Botuar më 17/10/2019
e kenaqshme

BANAKIERE BIOTEKA JUICE & SMOOTHIE SHOP Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore |

(Femer)e cila do te merret edhe me qerimin dhe pastrimin e frutave. Nje dite pushimi ...

Botuar më 17/10/2019
30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore

PICIER Piceri Il Sole Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Unaza e Re, Tiranë

Botuar më 15/10/2019
e kenaqshme

AGJENT SHITJESH Lajthiza Invest SH.A ofron vend pune per Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Arsimi: i larte, Aplikantet per kete pozicion pune preferohen te jene rezident ne qytetet e permendura, eksperienca ne fushen e menaxhimit, minimumi 1 (nje) vit, mosha e preferuar 25-40 vjece, kandidatet e interesuar jane te mirepritur te dergojne cv-ne e tyre ne adresen e e-mail ose te kontaktojne ne numrat si me poshte, Adresa: Keto vende pune ofrohen per qytetet si ne vijim: Vlore, Fier, Shkoder, Elbasan, Lushnje, Korce, Lezhe, Sarande, Pogradec, Berat

Botuar më 20/10/2019
shume e kenaqshme

KAMARIER/E WHITE DREAM HOTEL Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune te meparshme Te jene korrekt dhe disponibelTe kete komunikim te mire me klientet dhe stafin e punesTe kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes, i/e motivuar dhe bashkepunues/e, Adresa: Rruga Elbasanit, perballe Akademise se Rendit

Botuar më 20/10/2019
e kenaqshme

SHITESE FURRE BUKE Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Shkolla Bajram Curri

Botuar më 20/10/2019
E kenaqshme

SHITESE FISH SHOP RESTORANT Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

Peshku. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Elbasanit”, prane Drejtorise se Higjenes

Botuar më 20/10/2019
shume e mire

KASIERE FISH SHOP RESTORANT Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

Kushte pune shume te mira, Adresa: Rr. “Elbasanit”, prane Drejtorise se Higjenes

Botuar më 20/10/2019
shume e mire

SHITESE FURRE BUKE PASTICERI Kërkon të punësojë

Paga: . |

Paga sipas kerkeses., Adresa: Rruga "Mine Peza", afer Prokurorise se Tiranes

Botuar më 19/10/2019
.

BANAKIERE TELEKOM LOUNGE BLLOK Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Ofrojme kushte te mira pune

Botuar më 19/10/2019
E kenaqshme

KAMARIERE TELEKOM LOUNGE BLLOK Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Ofrojme kushte te mira pune

Botuar më 19/10/2019
E kenaqshme

HOSTES TELEKOM LOUNGE BLLOK Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Ofrojme kushte te mira pune

Botuar më 19/10/2019
E kenaqshme

KAMARIER In mezzo bar Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Turni I,, Adresa: Rruga Jordan Misja , Gener II

Botuar më 19/10/2019
e kenaqshme
)