Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PICIER Piceri tek Astiri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna 8 ore. Nje dite ne jave pushim, me eksperience pune, Adresa: Unaza e Re, Tiranë

Botuar më 30/06/2020
e kenaqshme

PICIER/E Dajti Park Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune. |

Me eksperience pune. Transport i siguruar, Adresa: Rruga nacionale Tirane Dajt, kompl...

Botuar më 28/06/2020
Paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune.

KUZHINIER/E Dajti Park Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme dhe kushte te mira pune. |

Me eksperience pune. Transport i siguruar, Adresa: Rruga nacionale Tirane Dajt, kompl...

Botuar më 28/06/2020
e kenaqshme dhe kushte te mira pune.

MERCOLLOG/E Dajti Park Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme dhe kushte te mira pune. |

/ Tegnollog/Teknolloge ushqimore. Me eksperience pune. Transport i siguruar, Adresa: ...

Botuar më 28/06/2020
e kenaqshme dhe kushte te mira pune.

ZGARIST/E Dajti Park Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme dhe kushte te mira pune. |

Me eksperience pune. Transport i siguruar, Adresa: Rruga nacionale Tirane Dajt, kompl...

Botuar më 28/06/2020
e kenaqshme dhe kushte te mira pune.

PASTICIER/E Kompleksi Blue Mare Shengjin Kërkon të punësojë

Paga: dhe kushte pune te kenaqshme |

Per sezonin veror. Ushqim dhe strehim i garantuar

Botuar më 02/07/2020
dhe kushte pune te kenaqshme

BANAKIERE BAKERY HOUSE 333 Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ofrohen kushte te mira pune, me eksperience pune, Adresa: Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë

Botuar më 02/07/2020
e kenaqshme

KAMARIERE BAKERY HOUSE 333 Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ofrohen kushte te mira pune, me eksperience pune, Adresa: Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë

Botuar më 02/07/2020
e kenaqshme

KAMARIER BAR XHINO Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna me dy turne, me eksperience pune, Adresa: Rruga e Kavajes, tek rr. Kongresi i Lushnjes, Tiranë

Botuar më 02/07/2020
e kenaqshme

KAMARIER SANREMO BAR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Myslym Shyri

Botuar më 02/07/2020
e kenaqshme

KAMARIER BAR LE' CAFFE Kërkon të punësojë

Paga: page baze + sigurime |

Xhiro ditore shume e mire, bakshishe te kenaqshme. Te jene me banim afer zones, me eksperience pune, mosha deri 22 vjec, Adresa: Blv. “Bajram Curri”, ngjitur me karburant Kastratin, prane pallatit me shigjeta, Tiranë

Botuar më 02/07/2020
page baze + sigurime

BANAKIER Bar Select Kërkon të punësojë

Paga: 32000 Leke |

Me eksperience pune. Kushte te mira pune, Adresa: Tek Selvia

Botuar më 02/07/2020
32000 Leke

BANAKIER/E Bar Piceri Orzo Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page e kenaqshme |

Me eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Barrikadave", tek Galeria dhe rr. "Dibres", prane gjimnazit Partizani

Botuar më 02/07/2020
Ofrohet page e kenaqshme

SHITESE Fish Shop Tirana Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

Peshku. Me eksperince pune. Te njohi produktet. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Elbasanit”, prane Drejtorise se Higjenes

Botuar më 02/07/2020
shume e mire

NDIHMES KUZHINIER Fish Shop Tirana Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

Peshku. Me eksperince pune. TOfrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Elbasanit”, prane Drejtorise se Higjenes

Botuar më 02/07/2020
shume e mire
)