Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHPERNDARES PICASH

Piceri Sulltan

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me ose pa eksperience pune. Me motorrin e lokalit

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Rr. "Siri Kodra", tek Dispanceria, prane stacionit te trenit

Botuar më 08/10/2019

)