Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHPERNDARES FAST-FOOD-I

KEBAB HOUSE

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune
/ Motorrist. Ofrohen kushte te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Ish Stacioni i Trenit, kompleksi Usluga
Tiranë

Botuar më 15/01/2020

)