Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KUZHINIER RESTORANT NE QEPARO Kërkon të punësojë

Paga: ne baze te aftesive te punes |

Me eksperience pune. Te jene te edukuar te sjellshem dhe te paster. Fjetja e garantua...

Botuar më 25/05/2020
ne baze te aftesive te punes

KUZHINIER Restorant ne Qeparo Kërkon të punësojë

Paga: ne baze te aftesive te punes |

Me eksperience pune. Te jene te edukuar, te sjellshem dhe te paster. Fjetja e garantuar. Dergoni CV ne: draudedraude73@gmail.com, Adresa: Qeparo

Botuar më 03/06/2020
ne baze te aftesive te punes

AGJENT SHITJESH Firma ARANI shpk Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Avantazh eksperienca e punes. Ofrojme kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Siri Kodra", frigoriferi mishit, Tirane

Botuar më 03/06/2020
e kenaqshme

MENAXHER MARKETINGU Firma ARANI shpk Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Avantazh eksperienca punes. Ofrojme kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Siri Kodra", frigoriferi mishit, Tirane

Botuar më 03/06/2020
e kenaqshme

KAMARIERE BAR KAFE FORKAS Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

- Banakiere (F). Nje person qe ti beje te dyja punet. Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Luigj Gurakuqi”, ne qender te Tiranes, perballe Neptunit, ngjitur me foto Skenderbeu

Botuar më 02/06/2020
e kenaqshme

ZGARIST/E LOKAL ZGARE Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Dervish Hima", perball me Ambasador 3, ngjitur me Inspektoriatin e punes

Botuar më 02/06/2020
Paga e kenaqshme

KREPIER/E KREPERI GREKE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, me eksperience pune, Adresa: Qender Tirane

Botuar më 02/06/2020
e kenaqshme

KAMARIERE KREPERI GREKE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, me eksperience pune, Adresa: Qender Tirane

Botuar më 02/06/2020
e kenaqshme

SPECIALIST KUZHINE FAST-FOOD LIKOS BURGER Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

& BURGERI. Me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: rruga e Kavajes, prane qendres Globe, ish Parku i Autobuzave, Tiranë

Botuar më 02/06/2020
e kenaqshme

KAMARIER LIKOS BURGER Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: rruga e Kavajes, prane qendres Globe, ish Parku i Autobuzave, Tiranë

Botuar më 02/06/2020
e kenaqshme

KAMARIER Restorant Tradita Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

* Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Brigada VIII", ne bllok

Botuar më 02/06/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme
)