Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHOFER

Njoftime pune - ENOTEKA "JOHAN" kerkon: Shofer/Motorrist

Kriteret

1 dite ne jave pushim. Ambient dhe staf i perkryer

Detyrat dhe Pagesa

OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

Kontakte

Ngjitur me ambasaden Hollandeze, rr. "Asim Zenenli".

Botuar më 17/03/2023

)