Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITESE

Njoftime pune - FRESH GARDEN RESTAURANT Kerkon Shitese ne market

Kriteret

Kushte shume te mira pune.

Detyrat dhe Pagesa

Konkurruese e negociueshme ne baze te aftesive sipas sektorit dhe kohes se punes

Kontakte

Rr. Brigada VIII, Ish Blloku

Botuar më 28/09/2023

)